BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 4275181
nr 427 5181
Ljuskrona
rokokostil, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 januari 2008
750 kr
800 kr
1.500 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.100 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.300 kr